Dowiedz się o nas więcej

Doskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi. Zapewniając opiekę Państwa pociechom dbamy o bezpieczeństwo i ciepło rodzinne w domowej atmosferze.

Państwa Pociechy są pod opieką nauczyciela-wychowawcy i opiekuna wspomagającego.

To są wartości kultywowane

w PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM "MAŁGOSIA"

z Oddziałem Integracyjnym

Dzisiejsze zapotrzebowanie na placówki przedszkole wymaga by rozwijały się z każdym dniem  w którym dzieci będą czerpały radość z przeżywania dzieciństwa razem z rówieśnikami w przyjaznym środowisku.

Staramy się prowadzić aktywność fizyczną na dużych, otwartych przestrzeniach, mamy do dyspozycji duży plac zabaw i idealne warunki przebywania i odpoczynku dzieci na świeżym powietrzu. Korzystamy z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych, posiadamy również niewielką bibliotekę oraz zajęcia z twórczości artystycznej i rzemiosła, aby uwolnić pełen potencjał intelektualny i kreatywność Twojego dziecka.

Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka i wykorzystanie w odpowiednim stosunku elementów edukacyjnych, zabawy i rekreacji.

Galeria zdjęć: życie codzienne w naszym przedszkolu

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII ZDJĘĆ - ZAPRASZAMY

ZAPISZ SWOJĄ POCIECHĘ DO "MAŁGOSI"

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "MAŁGOSIA"

ul. Kasztelańska 3

58-316 Wałbrzych

74 646 70 40

Od: 06:00

Do: 17:30

lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nowa strona internetowa:

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "MAŁGOSIA"